بایگانی برچسب: s

جدیدترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال ساحلی جهان اعلام شد

آخرین رنکینگ تیم‌های ملی فوتبال ساحلی جهان (ماه آوریل ۲۰۱۹) درحالی از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی اعلام شد که ساحلی بازان کشورمان همچنان در رده اول آسیا و دوم جهان قرار دارند

تیم ملی‌های ملی فوتبال ساحلی برزیل با ۴۱۳۵ امتیاز، ایران با ۲۴۹۰ امتیاز، پرتغال با ۲۴۸۰ امتیاز، روسیه با ۲۰۱۵ امتیاز و ایتالیا با ۱۹۶۳ امتیاز در رده‌های اول تا پنجم رده بندی جهانی ایستادند

ضمن اینکه تیم‌های پاراگوئه، تاهیتی، ژاپن، سوئیس و اسپانیا در رده‌های پنجم تا دهم جهان ایستادند. ساحلی بازان کشورمان در قاره آسیا نیز با ۲۴۹۰ امتیاز در رده نخست قرار دارند و تیم هایژاپن با ۱۳۹۳ امتیاز و امارات با ۱۱۶۷ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند

شکست تکراری ایران مقابل ژاپن/ یکی از پنج ستاره دود شد

رقابت‌های فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی 2019 پاراگوئه، عصر امروز (پنجشنبه) با دیدار تیم‌های ملی ایران و ژاپن پیگیری شد که این بازی با شکست 3 بر 2 ملی‌پوشان کشورمان همراه شد

شکست تیم ملی فوتبال ساحلی مقابل عمان/صعود به عنوان تیم دوم

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با نتیجه ۴ بر ۳ مقابل تیم عمان در مسابقات قهرمانی آسیا شکست خورد و به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی مسابقات قهرمانی آسیا صعود کرد

تیم فوتبال ساحلی ایران یکی از تیم‌های قدرتمند در سطح جهانی است و شکست این تیم مقابل عمان دور از انتظار بود

مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا (انتخابی جام جهانی پاراگوئه)

  مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا (انتخابی جام جهانی پاراگوئه) با حضور پانزده تیم از ۱۶ الی ۲۶ اسفند به میزبانی تایلند برگزار می شود. این رقابت ها در چهار گروه انجام می شود:

گروه یک: تایلند، افغانستان، مالزی، فلسطین
گروه دوم: امارات، لبنان، چین، قرقیزستان
گروه سه: ژاپن، بحرین، قطر، کویت
گروه چهارم: ایران، عراق، عمان

برنامه مسابقات ایران در مرحله گروهی به شرح زیر است:

جمعه 17 اسفند
عراق – ایران، ساعت 15:30

سه شنبه 21 اسفند
ایران – عمان، ساعت 15:30

img_5504-1

مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا

⚽️مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا (انتخابی جام جهانی پاراگوئه) با حضور 15 تیم از ۱۶ تا ۲۶ اسفند به میزبانی تایلند برگزار می شود

اسامی افراد اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی 2019 به شرح زیر است

محمد احمدزاده ، مسلم مسیگر ، پیمان حسینی ، امیرحسین اکبری ، محمدعلی مختاری ، حمید بهزادپور ، مصطفی کیانی ، محمد مرادی ، علی میرشکاری ، سعید پیرامون ، مهدی شیرمحمدی و محمد معصومی زاده

▪️برنامه مسابقات در مرحله گروهی به شرح زیر است

جمعه 17 اسفند

عراق – ایران

سه شنبه 21 اسفند

ایران – عمان